![Η Έρρικα Μπρόγιερ επιστρέφει στην «Παριζιάνα», 50 χρόνια μετά -Στο πλευρό της για να την στηρίξει η κόρη της, Σάντρα Βουτσά [εικόνες] | ΖΩΗ | iefimerida.gr Η Έρρικα Μπρόγιερ επιστρέφει στην «Παριζιάνα», 50 χρόνια μετά -Στο πλευρό της για να την στηρίξει η κόρη της, Σάντρα Βουτσά [εικόνες] | ΖΩΗ | iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/amp_43/public/2019-10/errika-mprogier-pariziana.jpg?itok=F03pVS73)
Η Έρρικα Μπρόγιερ επιστρέφει στην «Παριζιάνα», 50 χρόνια μετά -Στο πλευρό της για να την στηρίξει η κόρη της, Σάντρα Βουτσά [εικόνες] | ΖΩΗ | iefimerida.gr
Парижанка (Рена Влахопулу) – Παριζιάνα απ' τα Τρίκαλα (Ρένα Βλαχοπούλου) – The Parisian (Rena Vlahopoulou), 1969
![Η Ρένα Βλαχοπούλου στον γάμο της με τον Γιώργο Λαφαζάνη -Σπάνιο κλικ με την ευτυχισμένη νύφη [εικόνα] | ΓΥΝΑΙΚΑ | iefimerida.gr Η Ρένα Βλαχοπούλου στον γάμο της με τον Γιώργο Λαφαζάνη -Σπάνιο κλικ με την ευτυχισμένη νύφη [εικόνα] | ΓΥΝΑΙΚΑ | iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/facebook/public/2020-07/rena-vlaxopoulou-i-pariziana.jpg?itok=sgDV7Sky)